Hakkımızda


Hakkımızda

 

Doğuş Teknik Makina, sektöründe uzmanlaşmış üç kurucu ortak tarafından, Beton Pompaları ve Beton Mikserleri kullanıcılarına hizmet vermek üzere 2007 yılında kurulmuştur.

Geçen süre zarfında firmamız, Sermac beton pompalarının Türkiye ve Türkiye'ye komşu ülkeler ile Türki Cumhuriyetler tek yetkili distribitörlüğünü almıştır.

Önceleri sadece yurt içinde yedek parça ve servis hizmeti veren firmamız, dış ticaretin ve uluslararası pazarlamanın, firmamızın gelişmesine ve ülkemiz ekonomisine katkısının farkındalığı ile yedek parça ve beton pompası ihracatına da başlamıştır.

Aynı zamanda, Sermac beton pompaları konusunda iyi yetişmiş servis personeli ve geniş yedek parça stoklarıyla 7/24 servis hizmeti veren firmamız, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında bulunan Sermac beton pompalarının bakım ve onarım işlemlerini süratle yerine getirmektedir. Firmamızın bugün İstanbul, Konya, Kayseri, Trabzon, Diyarbakır ve Ankara'da olmak üzere 6 ayrı şehirde servis ağı bulunmaktadır.

Doğuş Teknik Makina, yüksek kaliteli ürünleriyle ve uygun fiyatlarıyla dünya pazarındaki talepleri karşılamaya ve teknolojiyi yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

CONTACT US
YEŞİLBAYIR MAHALLESİ 29 MAYIS CADDESİ NO:27 34555
HADIMKÖY/İSTANBUL/TURKEY
+90 0212 671 96 40
RENTAL & SPARE PARTS
Doğuş Teknik Makina, lease option on the products you need and 2 hand pumps are available. Please contact us immediately
+90 212 671 96 40